درباره ما


کارگاه چاپ و دوخت کارمیسن 

ما در کسب و کار خود شرایطی را فراهم اورده ایم که شما برای انجام هر نوع سفارشی و در هر مرحله ای بتوانید روی همکاری ما حساب کنید . کارمیسن شما را در هر کدام از بخش های طراحی , برش پارچه , دوخت و چاپ که بخواهید و تمایل داشته باشید یاری خواهد کرد . می توانید صفر تا صد انجام سفارش خود را به ما واگذار کنید و یا حتی محصول اماده شده خود را تنها برای چاپ نزد ما امانت بگذارید .

همچنین برای راحتی کار و صرف زمان کوتاه , شرایط کاملا ساده و سریعی مثل ایمیل و تلگرام را فراهم کرده ایم کافی است فایل های باکیفیتی از سفارش خود برای ما ارسال کنید پس از طراحی های اولیه به شما اطلاع خواهیم داد تا در صورت تمایل و مناسب بودن قیمت سفارش خود را قطعی کنید .
مراحل انجام سفارش


ارسال بسته های سفارش

پروسه دوخت و چاپ

تایید نهایی مشتری

آماده سازی برای تولید

دریافت اطلاعات از مشتری

دوست شدن با کارمیشنارسال سفارش به هر نقطه از ایران

با توجه به شرایط سفارش یعنی این که لازم به مراجعه حضوری نمی باشد زمینه ای فراهم امده تا کارمیسن از تمام نقاط کشور عزیزمان قبول سفارش دوخت و چاپ داشته باشد در همین راستا کارگاه ما با دفاتر پستی مختلف برای ارسال محصول شما به هر نقطه ای از ایران که در ان حضور داشته باشید می باشد .

البته ارسال سفارش از بابت هزینه پستی برای سفارش های تک و تعداد محدود مقرون به صرفه نیست مگر با توجه به بررسی های مختلف شرایط را بپذیرید . اغلب ارسال سفارش برای نقاط مختلف کشور در قالب سفارش های تیراژ بالا انجام میگیرد .Call Now Buttonتلفن ۸۸۳۱۰۷۹۸