دوخت و چاپ مانتو
چاپ روی مانتو

چاپ مانتو بنا به گذشت زمان و همراه با سلیقه مردم عوض می شود دورانی که بانوان مانتو های تک رنگ و بدون طرح استفاده میکردند تمام شده است امروزه دختران جوان علاقه زیادی به داشتن مانتوهایی با طرح و چاپ مانتو مورد نظرشان را بیشتر میپسندند و از ان استقبال می کنند . حتی برخی دانشجویان خانم ترجیح می دهند برای رفتن به دانشگاه مانتویی با طرح مرتبط به رشته خود به تن کنند و جذابیت این مانتو برای انها و در روحیه انها شگفت انگیز است .

  • خدماتی که کارمیشن در زمینه چاپ مانتو ارائه می دهد صرفا به یک چاپ ساده ختم نمی شود و ما از صفر تا صد برش تا دوخت و چاپ را در کارگاهمان انجام خواهیم داد به این طریق شما نیازی نیست نگران همخوانی طرح و رنگ با پارچه و از این دست را داشته باشید و می توانید مانتویی صد در صد مشابه سفارش خود را از ما تحویل بگیرید . همچنین ما دارای الگوهای مانتو اماده نیز هستیم که می توانید از میان انها انتخاب خود را انجام دهید .
  • روش دومی نیز وجود دارد ممکن است شما پارچه ای و یا مانتویی داشته باشید که دلتان می خواهد طرح ان را عوض کنید اصلا نگران نباشید چون کارمیشن قادر است بر روی مانتو خود شما نیز کا چاپ مانتو را انجام دهد .

قیمت چاپ مانتو

با توجه به انواع خدمات در این بخش و تنوع بیش از حد نوع پارچه برای چاپ مانتو و حتی ابعاد طرحی که مدنظر شماست پس از سفارش کامل و بررسی توسط کارمندان ما قیمت چاپ روی مانتو به شما مشتریان عزیز اعلام می شود . ما کار چاپ روی مانتو را به صورت سفارش تک و تعداد انجام خواهیم داد .

برای عزیزانی که مغازه فروش و یا مزون مانتو دارند و قصد سفارش تعداد بالا چاپ مانتو را داشته باشند مسلما در تعداد بالا دوخت و چاپ مانتو قیمت ویژه و دارای تخفیف در نظر گرفته می شود .

چاپ شال و روسری

 

Call Now Buttonتلفن ۸۸۳۱۰۷۹۸