چاپ روتختی
چاپ عکس روی روتختی

چاپ روی روتختی از گستره کاری زیادی برخوردار است بنا به مورد استفاده ان برای کودکان و یا بزرگسالان جنس پارچه مورد استفاده متفاوت خواهد بود همچنین انواع تخت های ساخته شده به صورت کوچک , بزرگ , تک نفره ,  دونفره , تخت مستطیل شکل و یا حتی به صورت تخت دایره ای شکل  می توانند در تنوع اندازه روتختی و به طبع تنوع چاپ روی روتختی موثر باشند .

  • چاپ روی روتختی برای اتاق کودکان
  • برای روتختی تخت اتاق عروس و دامادها
  • چاپ عکس روی بالشتک های روی تخت همراه روتختی
  • چاپ ارم و لوگو مغازه روی روتختی برای نمونه کار تبلیغاتی داخل مغازه
  • چاپ عکس سه بعدی روی روتختی , ملحفه و بالشت ها به صورت ست

پیشنهاد ویژه برای جهاز تازه عروس ها : چاپ عکس دو نفره در هر طرح و اندازه ای با هر تنوع رنگی برای چاپ روی روتختی شما انجام خواهد شد .

قیمت چاپ عکس روی روتختی

به طبع تهیه یک روتختی سفید و یا یکدست از بازار و سپس تحویل ان برای چاپ روتختی به کارمیسن برای شما علاوه بر صرف وقت , قیمت خرید روتختی بالاتری را نیز در پی خواهد داشت .

ما به شما پیشنهاد میکنیم طرح و یا عکس مورد نظر برای چاپ عکس روی روتختی خود را از صفر تا صد به ما بسپارید و از بابت جنس و کیفیت پارچه های استفاده شده توسط کارمیسن مطمئن باشید می توانید با خیال راحت برای چاپ عکس خود به ما اعتماد کنید . حتی می توانید طراحی را به کارمندان با سابقه ما بسپارید تا یک روتختی هماهنگ با مابقی وسایل خانیتان برای شما طراحی کنیم .

قیمت چاپ روی روتختی با توجه به ابعاد پارچه و ابعاد طرح مورد نظر بلافاصله پس از سفارش مشخص می شود و شما می توانید قیمت های ما را با قیمت بازار مقایسه کرده و سپس سفارش چاپ روتختی خود را قطعی کنید .

سفارش های تعداد از تخفیف ویژه برخوردار می شوند

چاپ عکس روی کوسن

چاپ عکس روی روتختی

چاپ عکس روی روتختی و ملحفه یک امر تازه نیست و سالیان سال در اصناف مختلف سفارش این کار انجام می شده است، اما با توجه به تکنولوژی های گذشته این چاپ تنها بر روی قسمتی از رو تختی و پیش از دوخت انجام میشده، اما امروزه با حضور دستگاه های بزرگ با عرض ۱۶۰ و عرض ۳۰۰ سانتی متر، امکان چاپ روتختی در سراسر پارچه فراهم شده است. کارمیسن یکی از مجموعه های فعال در این زمینه است که توانسته با خرید دستگاه های جدید و پیشرفته خود را به بهترین های این صنعت در ترکیه نزدیک کند، در واقع همه آنچه که کیفیت را نسبت به تولید کننده های ترک متمایز میکرده است، همین ماشین آلات و دستگاه های اتوماتیک هستند که در اختیار ما قرار گرفته اند، بنابراین چیزی از هم تای ترکیه ای خود کم نداریم.

قیمت چاپ عکس روی روتختی

چاپ بر روی روتختی به دو صورت انجام می شود، یکی طرح های عامه پسند است که معمولا برای فروشنده های این صنف مورد استفاده قرار می گیرد، یکی هم برای مشتریان سفارشی که تصویر و طرح مورد نظر خود را به صورت تکی لازم دارند. قیمت روتختی سفارشی برای چاپ عکس روی آن بسته به میزان بزرگی طرح و میزان استفاده از رنگ آن دارد. توجه کنید به این نکته که سفارش تکی نسبت به سفارشات عمده به خصوص در این مورد تفاوت دارند.

چاپ عکس روی ملحفه

کلا چاپ روی هر نوع پارچه ای امکان پذیر است، البته نسبت به متدی که برای چاپ روی روتختی و ملافه استفاده می شود ممکن از زیربنای کار و همان جنس پارچه با یکدیگر تفاوت هایی در ساختار داشته باشند. به عنوان مثال یک روتختی کاملا نخ و کاملا پنبه با روتختی که در آن درصدی از پلی استر به کار رفته است نسبت به مقاومت و ماندگاری متفاوت خواهند بود. اما آنچه مسلم است در نهایت کیفیت را صرفا ماشین آلات و تجهیزات مشخص می کنند، هر چه این دستگاه ها مدرن تر باشند کیفیت خروجی بالاتر خواهد بود. بنابراین چاپ روی ملحفه چه یک عکس و چه به صورت طرح سراسری برای ماشین آلات متفاوت خواهد بود تا اینکه کاربری آنها چه باشد، گاهی ممکن است از همین متد چاپ به جای ملحفه در پرده استفاده شود که پارچه هایی مشابه دارند.

Call Now Buttonتلفن ۸۸۳۱۰۷۹۸