All for Joomla All for Webmasters

چاپ روتختی

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.چاپ عکس روی روتختی

چاپ روی روتختی از گستره کاری زیادی برخوردار است بنا به مورد استفاده ان برای کودکان و یا بزرگسالان جنس پارچه مورد استفاده متفاوت خواهد بود همچنین انواع تخت های ساخته شده به صورت کوچک , بزرگ , تک نفره ,  دونفره , تخت مستطیل شکل و یا حتی به صورت تخت دایره ای شکل  می توانند در تنوع اندازه روتختی و به طبع تنوع چاپ روی روتختی موثر باشند .

  • چاپ روی روتختی برای اتاق کودکان
  • برای روتختی تخت اتاق عروس و دامادها
  • چاپ عکس روی بالشتک های روی تخت همراه روتختی
  • چاپ ارم و لوگو مغازه روی روتختی برای نمونه کار تبلیغاتی داخل مغازه
  • چاپ عکس سه بعدی روی روتختی , ملحفه و بالشت ها به صورت ست

پیشنهاد ویژه برای جهاز تازه عروس ها : چاپ عکس دو نفره در هر طرح و اندازه ای با هر تنوع رنگی برای چاپ روی روتختی شما انجام خواهد شد .

قیمت چاپ عکس روی روتختی

به طبع تهیه یک روتختی سفید و یا یکدست از بازار و سپس تحویل ان برای چاپ روتختی به کارمیسن برای شما علاوه بر صرف وقت , قیمت خرید روتختی بالاتری را نیز در پی خواهد داشت .

ما به شما پیشنهاد میکنیم طرح و یا عکس مورد نظر برای چاپ عکس روی روتختی خود را از صفر تا صد به ما بسپارید و از بابت جنس و کیفیت پارچه های استفاده شده توسط کارمیسن مطمئن باشید می توانید با خیال راحت برای چاپ عکس خود به ما اعتماد کنید . حتی می توانید طراحی را به کارمندان با سابقه ما بسپارید تا یک روتختی هماهنگ با مابقی وسایل خانیتان برای شما طراحی کنیم .

قیمت چاپ روی روتختی با توجه به ابعاد پارچه و ابعاد طرح مورد نظر بلافاصله پس از سفارش مشخص می شود و شما می توانید قیمت های ما را با قیمت بازار مقایسه کرده و سپس سفارش چاپ روتختی خود را قطعی کنید .

سفارش های تعداد از تخفیف ویژه برخوردار می شوند

چاپ عکس روی کوسن

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.