چاپ شال و روسری
چاپ عکس روی شال

چاپ شال و روسری یکی از مرسوم ترین چاپ ها در زمان حال شده است البته این کار بیشتر توسط طراحان مد در ست کردن شال و کفش و یا چاپ شال و روسری با کیف انجام میگیرد اگر شما نیز جزو ان دسته از بانوان هستید که برای رفتن به مهمانی به ست پوشیدن اهمیت خاص و ویژه ای می دهید کارمیسن برای این کار در خدمت رسانی به شما اماده است . ما پیشنهاد های ویژه ای را برای خانم های با سلیقه داریم .

همچنین کارمیسن از همکاری با مغازه داران برای چاپ شال و روسری استقبال خواهد کرد و در قیمت چاپ شال و روسری به صورت تعداد بالا برای انها شرایط خاصی را قائل خواهد شد با ما تماس بگیرید .

قابل توجه خانم های با سلیقه : ست کردن شال و روسری خود , با کیف و یا کفشتان را به ما بسپارید

چاپ شال و روسری

دو روند متفاوت برای داشتن چاپ عکس روی شال و روسری از طرف کارمیسن وجود دارد :

  • روش اول داشتن شال و روسری از طرف خود شما و یا حتی داشتن یک شال و کیف هم رنگ و یا روسری و کیف هم رنگ خودتان , کارمیسن اماده است تا با تحویل انها از شما با هر نوع پارچه و یا کیفیت کاری برایتان چاپ عکس را انجام دهد . طبیعی است قیمت چاپ شال و روسری پس از دیدن انها با توجه به ابعاد چاپ عکس مشخص خواهد شد .
  • روش دوم خرید از چاپ عکس روی شال و روسری های دارای الگو از طرف خود کارمیسن یعنی سپردن دوخت تا کار چاپ و انتخاب پارچه به کارمندان با سابقه کارمیسن و تنها انتخاب طرح و عکس و فرستادن ان برای ما از طریق ساده ترین راه ها مثل تلگرام .

قیمت چاپ شال و روسری با توجه به تنوع در ابعاد چاپ و متفاوت بودن رنگ بندی طبق سفارش شما از گستره بالایی برخوردار است برای اطلاع از قیمت به بخش لیست قیمت بروید اگر اطلاعات مشابه سفارش خود را پیدا نکردید با ما تماس بگیرید مبلغ سفارش شما بلافاصله تعیین خواهد شد و سپس می توانید با توجه به قیمت مناسب سفارش خود را قطعی کنید .

دوخت و چاپ مانتو

Call Now Buttonتلفن ۸۸۳۱۰۷۹۸