چاپ پرده
چاپ عکس روی پرده

  •  چاپ پرده لوردراپه
  • چاپ پرده شید
  • چاپ روی پارچه برای پرده

در چاپ لوردراپه , جنس پرده از دو نوع لمینتی و یا سولیت می باشد که قابلیت شستشو صد در صدی را دارا می باشند. این پرده ها از تعدادی پره عمودی که در یک ریل آلومینیومی بطور منظم قرار گرفته اند ٬ تشکیل می شوند که به دلیل قیمت پایین و قابلیت نصب سریع و عمر طولانی ٬ مورد استفاده فراوانی در ادارات ٬ رستورانها و بسیاری از مراکز تجاری دارند و برای هر چه بیشتر اختصاصی شدن و هماهنگ شدن با محل نصب از چاپ عکس روی پرده برای انها یا اصطلاح چاپ پرده استفاده می شود نوع تصویری پره های پرده لوردراپه ( پلی دراپه ) در طرح های متفاوت ترمه ٬ جناغی ٬ گلدار ٬ کوبیسم ٬ طرح چوب و تصویری با بیش از 100 طرح و رنگ قابل چاپ هستند . که این چاپ می توانند با توجه به محل نصب به صورت یک رو و یا دو و انجام پذیرد .

در چاپ شید یعنی پرده هایی که به واسطه یک قرقره , پارچه انها به سمت بالا حرکت میکند و جمع می شود امکان چاپ تصاویر افراد ٬ عروس و داماد ٬ کودکان ٬ مناظر طبیعی و تاریخی ٬ انواع آرم و لوگو شرکت ها و بسیاری از طرح های دیگر برای چاپ پرده وجود دارد .

در چاپ پرده های معمولی که به صورت پارچه کامل هستند و بر روی چوب پرده نصب می شوند هیچ محدودیت طرحی و رنگی  حتی از نظر جنس پارچه وجود ندارد و کارمیسن می تواند تمام خواسته های شما را عملی سازد .

با تضمین کیفیت , از سفارش چاپ پرده خود مدت طولانی استفاده کنید

چاپ پرده تبلیغاتی

یکی از کاربرد های مهم پرده می تواند جنبه تبلیغاتی ان باشد . برای داخل سازمان های بزرگ مثل سازمان نقشه برداری کشور انجام چاپ عکس روی پرده ای که روی ان عکس کره زمین یا نقشه ایران باشد به جای نصب تابلوهای بزرگ و سنگین وزن , چاپ روی پرده برای داخل کلاس های درس با ارم و نام دانشگاه , چاپ عکس روی پرده برای اتلیه های عکاسی , چاپ پرده برای مغازه ها با دارا بودن نام و یا حتی منو و عکس مواد غذایی و هزارن کاربرد دیگر چاپ شید و چاپ لوردراپه در راستای تبلیغات که از نظر جنبه تبلیغات ظاهری بسیار مناسب و با ارزش است .

قیمت لوردراپه

قیمت چاپ عکس روی شید رول

چاپ عکس روی کرکره

Call Now Buttonتلفن ۸۸۳۱۰۷۹۸