چاپ کوسن




چاپ عکس روی کوسن

چاپ کوسن از دیگر خدمات مناسب و شگفت انگیز کارمیسن برای شماست . تا حالا به این فکر کردید که چجوری هماهنگی خاص و ویژه ای رو بین اتاق خواب و سالن پذیرایی منزل خودتون ایجاد کنید : ما به شما کمک میکنیم طراحی و چاپ بالش تخت و چاپ کوسن خود را به طور همزمان به ما بسپارید .

کارمیسن برای جذابیت دکوراسیون منزل شما تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت

فکر میکنید برای اولین بار که به منزل عروس و داماد میرید چی هدیه ببرید ما به شما کمک میکنیم . مطمئنا مخاطب شما خوشحال میشه توی خونه جدیدش چنتا کوسن با عکسای خودش داشته باشه فقط کافیه عکس اونارو برای ما توی فایل با فرمت خاص و کیفیت بالا ارسال کنید با ما در ارتباط باشید ما به عنوان هدیه برای شما یک چیز با ارزش تهیه خواهیم کرد با چاپ کوسن ما یک هدیه خاص تهیه خواهید کرد البته پیشنهاد اولیه ما مانند نمونه کارها چاپ عکس سیاه و سفید برای ست شدن با هر رنگ خاص دیگری در هر محیطی است زیرا رنگ های پر تنوع ممکن است از استفاده مکرر هدیه شما جلوگیری کنند پس ما چاپ کوسن سیاه و سفید را پیشنهاد میکنیم البته فقط یک پیشنهاد است و ما اماده ایم تا سفارش ها را کاملا مطابق نظر شما اماده کنیم .

قیمت چاپ کوسن

کیفیت و قیمت چاپ کوسن هر دو در کنار هم برای شما مهم هستند پس کافیه به ما اعتماد کنید و طرح پیشنهادیتون رو با هر رنگ و لعاب خاصی که هست برای ما بفرستید کارمیسن با داشتن ماشین چاپ های به روز و پیشرفته هیچ محدودیت رنگی در انجام چاپ عکس روی کوسن نخواهد داشت .

  • برای عروس و داماد ها
  • برای هدیه به دوستانتان
  • برای روز تولد فرزندتان
  • به عنوان گیفت در مهمانی ها در سایز کوچک

در لیست قیمت ما به دنبال قیمت سفارش خود بگردید اگر سایز و مقصود شما پیدا نشد با یک تماس در عرض چند دقیقه پیش از سفارش اصلی با تخمین شرایط سفارشتان قیمت توسط کارمیسن مشخص شده و شما سپس می توانید سفارش خود را قطعی کنید .

چاپ پرده    ,     چاپ روتختی

Call Now Buttonتلفن ۸۸۳۱۰۷۹۸