دوخت و چاپ پرچم
برش و چاپ پرچم

  • کارمیسن به واسطه همکاری با خیاطان ماهر فقط یک کارگاه ساده چاپ پرچم نیست بلکه کارگاهی است با خدماتی چون برش , دوخت , طراحی و چاپ پرچم برای سفارش پرچم های شما .
  • با داشتن ماشین الات به روز چاپ اروپایی قادر است چاپ بر روی هر نوع پارچه ای را با هر تنوعی در سایز انجام دهد .
  • کارمندان و کارگاه ما همیشه برای بازدید عموم حاضر خواهد بود اگر می خواهید با نحوه کار ما و چاپ پرچم اشنا شوید ما پذیرا شما خواهیم بود .
  • تولید انواع پرچم اهتزاز , تشریفات , رومیزی , ورزشی , نما و پرچم ملل خود را با خیال راحت از صفر تا صد به ما بسپارید .
  • انجام برش پارچه پرچم ها در سایز های استاندارد و متعارف در غیر این صورت طبق سفارش خواهد بود .

 

طراحی برای چاپ پرچم

دو روش برای انجام سفارش چاپ پرچم وجود دارد یکی سفارش الگوهای اماده و حاضر در انبار که تایم تحویل ندارند و دیگری سفارش دوخت و تولید و چاپ پرچم جدید . در چاپ های جدید نیز گاهی طرحی برای چاپ پرچم از طرف شما به صورت اماده وجود خواهد داشت همکاران ما فقط از شما تقاضا میکنند با فرمت و سایزی که قابل چاپ و خوانا باشد فایل خود را از ساده ترین راه ها مثل ایمیل و تلگرام برای ما بفرستید اما اگر شما برندی هستید که ارم و لوگویی دارید اما روی ان طراحی برای چاپ در سایز بزرگ نخورده است مثل داشتن کادر و حاشیه و از این دست می توانید حتی کار طراحی را نیز به کارمندان با سابقه کارمیشن بسپارید .

کارمیسن برای شما دوخت پرچم های اختصاصی خودتان را با داشتن بهترین و به روزترین ماشین الات اروپایی در هر سایزی مطابق با سفارشتان انجام خواهد داد اصلا نگران رنگ و لعاب پرچمتان نباشید زیرا در کارگاه ما بریا جچاپ پرچم هیچ محدودیت و رنگ بندی خاصی وجود ندارد با خیال راحت بریا طرح های چاپی روی پرچم اختصاصی خودتان هزاران رنگ انتخاب کنید و تطبیق صد در صدی چاپ را از ما بخواهید .

کارمیشن برای شما چاپ پرچم اختصاصی خودتان را در انواع پرچم رومیزی , اهتزاز , تشریفات , پرچم ملل و هر انچه نامی از پرچم به خود بگیرد را با قیمتی رقابتی در بازار روز انجام می دهد . اصلا نگران زیاد شدن هزینه نباشید زیرا برای شما روی سفارش تعداد بالا پرچم و خرید پرچم با تعداد زیاد حتما تخفیفی را در نظر خواهد گرفت .

کارمیشن سابقه طولانی مدتی در فروش پرچم های سفارشی دارد . از این رو با خیال راحت درمورد انواع پارچه استفاده شده توسط کارگاه ما و یا تمامی رنگهایی که در انواع چاپ دیجیتال , مستقیم , لیبلی و سابلیمیشن استفاده می شود مطمئن باشید و با خیال راحت خرید کنید . چاپ های ما بر روی پارچه ها از عمر طولانی برخوردار هستند .

از خرید های خود طولانی مدت استفاده کنید .

کارمیسن قادر است برای واحد فروش پرچم خود هر انچه شما نامی از پرچم روی ان بگذارید را از مرحله برش تا چاپ به طور کامل در کارگاه خود انجام دهد . حتی دوخت و چاپ پرچم های نواری برای مراسم های مذهبی و استفاده در دکور تکیه ها . البته به طور کلی تولید پرچم در سه دسته کلی پرچم اهتزاز , پرچم تشریفات و پرچم رومیزی انجام می شود و مابقی نام ها در زیر مجموعه این سه قرار میگیرند مثلا همان پرچم نواری که استفاده مذهبی دارد زیر مجموعه پرچم اهتزاز می تواند باشد زیرا برای برافراشتن و بدون ریشه دوزی دوخته می شود .

فروش پرچم های کارمیشن با سفارش قبلی از طریق ساده ترین راه ها مثل استفاده از ایمیل و تلگرام انجام می شود .

پرچم مذهبی یکی از پر طرفدار ترین و پر فروش ترین پرچم های مورد استفاده در ماه های مذهبی مسلمانان است مانند ماه محرم . در این دسته از پرچم یعنی پرچم مذهبی هیچ سایز استاندارد و متداولی وجود ندارد تمامی پرچم ها باید برای سفارش از سایز و ابعاد سفارشی دقیق برخوردار باشند زیرا تنوع در شکل و ظاهر این پرچم به وفور دیده می شود و کاربرد های فراوانی مانند استفاده برای نصب روی نما , به عنوان سربند در سایز کوچک , برای به اهتزاز در امدن در ابتدای دسته های عزاداری , برای گرفتن روی دست چند نفر , برای نصب روی چوب و بی نهایت استفاده دیگر سفارش داده خواهد شد . برای چاپ در انواع سایز اصلا نگرانی نداشته باشید فقط کافی است با اطلاعات کاملا دقیق و فایل طرح از طرق مختلف سفارش خود را به ما برسانید .

پرچم تشریفات برای مقوله های تشرفاتی در برگزاری مراسم , سمینارهای بین المللی , سالن های همایش و از این دست مورد استفاده است . سايز متداول پرچم هاي تشريفات 91 * 150 ميباشد اما گاهي در سايز 100 * 170 نيز توليد مي شود . اما کارمیسن قادر است با داشتن ماشین الات به روز اروپایی در ابعاد سفارشی شما , ابعاد پرچم های تشریفات را بدون محدودیت انجام دهد . برای نصب پرچم تشریفات از میله با پایه پنجه شیری و یا خورشیدی استفاده می شود .

اغلب شرکت های بزرگ برای نمایش اقتدار ارم و لوگو خود از نصب پرچم های تشریفات در سالن های انتظار ساختمان استفاده میکنند همچنین در کنار ان از یک پرچم تشریفات با طرح پرچم کشور عزیزمان نیز قرار می دهند تا در هنگام پذیرایی از مهمانان خارجی خود شکوه و اهمیت کشور خود را هرچه بیشتر نشان دهند .

پرچم تشریفات همچنین می تواند با طرح پرچم ایران نیز از طرف کارمیسن چاپ گردد که در برخی موارد از ان با نام پرچم ایران تشریفاتی نام برده می شود برای سفارش پرچم فوری کافی است از طریق اسان ترین راه ها مثل تلگرام خرید پرچم تشریفات خود را با ما در میان بگذارید و در تایم حداکثر یک روز کاری پرچم تشریفات سفارشی خود را تحویل بگیرید .

قیمت پرچم تشریفات با پارچه درجه یک ساتن امریکایی 220000 تومان

پرچم های مخروطی به دلیل نوع ایستادن آنها به این نام شهره شده اند، وگرنه به هر نوع پرچمی با شرایطی که بر روی پایه قرار گیرد و به دور خود پیچی میخورد مخروطی اشتهارد می شود. مثلا پرچم های رومیزی، پرچم تشریفات و غیره که پایه فلزی دارند و به صورت پیش فرض وقتی در محلی قرار میگیرند به دور خود میچرخند تا ظاهری زیبا پیدا کنند و لوگوی مشخصی از آنها پیدا باشد. پرچم مخروطی جلوه ای زیبا به محیط قرار داده شده در آن می دهد. استفاده از رنگ های زیبا و زنده در تولید پرچم مخروطی تخصص ماست.

 

 

پرچم یکی از راه های نمایش فرهنگ و اقتدار برای یک ملت و همچنین راهی برای نشان دادن و تبلیغ یک یرند که سالها برای تاسیس و تشکیل ان زحمت کشیده شده و هزینه گردیده است . نقش وجود پرچم برای هک شدن نشانی که میخواهید در ذهن مخاطب شما شگفت انگیز و باورنکردنی است پس سایت کارمیشن به صورت تخصصی سعی گماریده تا با داشتن ماشین الات به روز و اروپایی برای چاپ و همکاری با بهترین خیاطان و برش کاران به طراحی و دوخت و چاپ انواع پرچم رومیزی بپردازد . با یکبار خرید از کارمیسن مشتری دائمی و در عین حال راضی از کارما خواهید بود .

پرچم رومیزی با توجه به اسمی که برای ان انتخاب شده است مناسب برای قراردادن روی میز می باشد با توجه به این مسئله کارمیسن پرچم رومیزی سفارشی شما را چاپ دو رو انجام خواهد داد و برای ان از پارچه ساتن امریکایی درجه یک استفاده می کند تا به علت نزدیک بودن به چشم و دید از نزدیک دارای جلوه ای خاص و ایستادگی هرچه بیشتر باشد .

برای نمایش ارم و لوگو برند خود بر روی پرچم رومیزی با زیبایی و طرح و رنگ و لعاب خاص و ویژه و قیمت پرچم رومیزی مناسب و مقرئن به صرفه با عمر طولانی می توانید به طراحان و کارمندان با سابقه ما اعتماد کنید . از ما خریدی را انجام خواهید داد که با خیال راحت به مدت طولانی بتوانید استفاده کنید .

Call Now Buttonتلفن ۸۸۳۱۰۷۹۸