پرچم اهتزاز
پرچم اهتزاز چیست

پرچم اهتزاز با مفهوم و نامی که برای ان انتخاب کرده اند از نظر کاربرد مطابقت صد در صد دارد یعنی در واقع استفاده اصلی از این پرچم به اهتزاز درامدن ان است و این به اهتزاز در امدن مستلزم وجود پرچم های اهتزاز در محیط بازی که جریان باد در ان وجود دارد می باشد در نتیجه این استفاده پرچم اهتزاز طی مدت طولانی در معرض تابش نور خورشید خواهد بود پس از نظر نوع پارچه از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود . پرچم نما برای قرار گرفتن روی نما ساختمان و پرچم ورزشی که ان را روی دست جمعیت بلند میکنند می توانند زیر مجموعه های پرچم اهتزاز قرار گیرند .

کارمیسن قادر است به واسطه سابقه ای که در ازمون و خطا چاپ روی پارچه دارد برای چاپ پرچم های سفارشی شما از هر نوع پارچه مطابق با سفارش استفاده کند .

از خرید خود برای مدت طولانی استفاده کنید

خرید پرچم اهتزاز

  • برای خرید این پرچم اولین نکته که باید مورد توجه شما باشد مکانی است که برای به اهتزاز درامدن ان مورد نظر شما است زیرا میزان نور خورشید در ان منطقه روی نوع پارچه انتخابی موثر خواهد بود و این مسئله به صورت مستقیم روی قیمت پرچم اهتزاز تاثیر میگذارد .
  • نکته دوم این است که چاپ این نوع پرچم دو رو و یا یک رو قابل انجام است اما باید دقت داشته باشید به علت عبور نور از یک لا پارچه برای چاپ دو رو بهترین کار چاپ دو پارچه مجزا و دوختن انها به هم می باشد که صد البته در قیمت پرچم موثر خواهد بود .
  • سومین نکته انتخاب پرچم اهتزاز شخصی با ارم و لوگو اختصاصی است که نیاز است برای این کار طرح اختصاصی شما از راحت ترین روش های ممکن مثل تلگرام برای ما فرستاده شود پیش از فرستادن فایل ها حتما فرمت فایل و حجم فایل را با کارمندان ما در میان بگذارید .
  • نکته چهارم درمورد تحویل پرچم های اهتزاز است اگر طرح پرچم از طرح های روتین مثل پرچم کشورها باشد به صورت اماده در انبار موجود بوده و تایم برای تحویل وجود ندارد اما در صورت نیاز به چاپ فقط کافی است یک روز کاری صبر داشته باشید .

سفارش به صورت تک و تعداد پذیرفته می شود

سفارش تعداد بالا از تخفیف قیمت پرچم برخوردار است

شاید این لینک ها مورد نظر شما قرار گیرند .

پرچم رومیزی        پرچم تشریفات

.

Call Now Buttonتلفن ۸۸۳۱۰۷۹۸