All for Joomla All for Webmasters

پرچم تشریفات

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

بهترین و تمیزترین دوخت و کیفیت عالی از نظر چاپ و پارچه برای پرچم های تشریفات خود را با قیمت مناسب و رقابتی در بازار از کارمیسن بخواهید . با یکبار خرید از محصولات ما تفاوت ظرافتی که در دوخت های ماست را حس خواهید کرد .

از خریدهای خود طولانی مدت استفاده کنید

پرچم تشریفات چیست

پرچم تشریفات برای مقوله های تشرفاتی در برگزاری مراسم , سمینارهای بین المللی , سالن های همایش و از این دست مورد استفاده است . سايز متداول پرچم هاي تشريفات ۹۱ * ۱۵۰ ميباشد اما گاهي در سايز ۱۰۰ * ۱۷۰ نيز توليد مي شود . اما کارمیسن قادر است با داشتن ماشین الات به روز اروپایی در ابعاد سفارشی شما , ابعاد پرچم های تشریفات را بدون محدودیت انجام دهد . برای نصب پرچم تشریفات از میله با پایه پنجه شیری و یا خورشیدی استفاده می شود .

اغلب شرکت های بزرگ برای نمایش اقتدار ارم و لوگو خود از نصب پرچم های تشریفات در سالن های انتظار ساختمان استفاده میکنند همچنین در کنار ان از یک پرچم تشریفات با طرح پرچم کشور عزیزمان نیز قرار می دهند تا در هنگام پذیرایی از مهمانان خارجی خود شکوه و اهمیت کشور خود را هرچه بیشتر نشان دهند .

پرچم تشریفات همچنین می تواند با طرح پرچم ایران نیز از طرف کارمیسن چاپ گردد که در برخی موارد از ان با نام پرچم ایران تشریفاتی نام برده می شود برای سفارش پرچم فوری کافی است از طریق اسان ترین راه ها مثل تلگرام خرید پرچم تشریفات خود را با ما در میان بگذارید و در تایم حداکثر یک روز کاری پرچم تشریفات سفارشی خود را تحویل بگیرید .

قیمت پرچم تشریفات

  • پرچم های تشریفات تولید شده در کارمیسن همگی دارای جنس پارچه ساتن امریکایی درجه یک
  • سفارش های تعداد بالا دارای تخفیف می باشند .
  • بدون محدودیت در طرح و رنگ
  • دارای ریشه دوزی دوبل برای هرچه زیباتر کردن پرچم

قیمت پرچم کارمیسن ۲۲۰۰۰۰ تومان

لینک هایی که شاید مورد نظر شما باشند

پرچم رومیزی          پرچم اهتزاز 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.