پرچم تشریفات

بهترین و تمیزترین دوخت و کیفیت عالی از نظر چاپ و پارچه برای پرچم های تشریفات خود را با قیمت مناسب و رقابتی در بازار از کارمیسن بخواهید . با یکبار خرید از محصولات ما تفاوت ظرافتی که در دوخت های ماست را حس خواهید کرد .

از خریدهای خود طولانی مدت استفاده کنید

پرچم تشریفات چیست

پرچم تشریفات برای مقوله های تشرفاتی در برگزاری مراسم , سمینارهای بین المللی , سالن های همایش و از این دست مورد استفاده است . سايز متداول پرچم هاي تشريفات 91 * 150 ميباشد اما گاهي در سايز 100 * 170 نيز توليد مي شود . اما کارمیسن قادر است با داشتن ماشین الات به روز اروپایی در ابعاد سفارشی شما , ابعاد پرچم های تشریفات را بدون محدودیت انجام دهد . برای نصب پرچم تشریفات از میله با پایه پنجه شیری و یا خورشیدی استفاده می شود .

اغلب شرکت های بزرگ برای نمایش اقتدار ارم و لوگو خود از نصب پرچم های تشریفات در سالن های انتظار ساختمان استفاده میکنند همچنین در کنار ان از یک پرچم تشریفات با طرح پرچم کشور عزیزمان نیز قرار می دهند تا در هنگام پذیرایی از مهمانان خارجی خود شکوه و اهمیت کشور خود را هرچه بیشتر نشان دهند .

پرچم تشریفات همچنین می تواند با طرح پرچم ایران نیز از طرف کارمیسن چاپ گردد که در برخی موارد از ان با نام پرچم ایران تشریفاتی نام برده می شود برای سفارش پرچم فوری کافی است از طریق اسان ترین راه ها مثل تلگرام خرید پرچم تشریفات خود را با ما در میان بگذارید و در تایم حداکثر یک روز کاری پرچم تشریفات سفارشی خود را تحویل بگیرید .

قیمت پرچم تشریفات

  • پرچم های تشریفات تولید شده در کارمیسن همگی دارای جنس پارچه ساتن امریکایی درجه یک
  • سفارش های تعداد بالا دارای تخفیف می باشند .
  • بدون محدودیت در طرح و رنگ
  • دارای ریشه دوزی دوبل برای هرچه زیباتر کردن پرچم

قیمت پرچم کارمیسن 220000 تومان

لینک هایی که شاید مورد نظر شما باشند

پرچم رومیزی          پرچم اهتزاز 

 

Call Now Buttonتلفن ۸۸۳۱۰۷۹۸