پرچم رومیزی
پرچم رومیزی چیست

پرچم یکی از راه های نمایش فرهنگ و اقتدار برای یک ملت و همچنین راهی برای نشان دادن و تبلیغ یک یرند که سالها برای تاسیس و تشکیل ان زحمت کشیده شده و هزینه گردیده است . نقش وجود پرچم برای هک شدن نشانی که میخواهید در ذهن مخاطب شما شگفت انگیز و باورنکردنی است پس سایت کارمیشن به صورت تخصصی سعی گماریده تا با داشتن ماشین الات به روز و اروپایی برای چاپ و همکاری با بهترین خیاطان و برش کاران به طراحی و دوخت و چاپ انواع پرچم رومیزی بپردازد . با یکبار خرید از کارمیسن مشتری دائمی و در عین حال راضی از کارما خواهید بود .

پرچم رومیزی با توجه به اسمی که برای ان انتخاب شده است مناسب برای قراردادن روی میز می باشد با توجه به این مسئله کارمیسن پرچم رومیزی سفارشی شما را چاپ دو رو انجام خواهد داد و برای ان از پارچه ساتن امریکایی درجه یک استفاده می کند تا به علت نزدیک بودن به چشم و دید از نزدیک دارای جلوه ای خاص و ایستادگی هرچه بیشتر باشد .

برای نمایش ارم و لوگو برند خود بر روی پرچم رومیزی با زیبایی و طرح و رنگ و لعاب خاص و ویژه و قیمت پرچم رومیزی مناسب و مقرئن به صرفه با عمر طولانی می توانید به طراحان و کارمندان با سابقه ما اعتماد کنید . از ما خریدی را انجام خواهید داد که با خیال راحت به مدت طولانی بتوانید استفاده کنید .

قیمت پرچم رومیزی

پرچم رومیزی برای نصب روی میله با پایه سنگی و یا فلزی دارای دو بند سفید بلند در بالا و پایین دوخت خود است کافی است بند ها را از داخل سوراخ های ایجاد شده روی میله رد کنید و بکشید و به میله گره بزنید . روش مرسوم برای نصب پرچم رومیزی از این طریق است مگر شما در سفارش به روش نصب دیگری برای طراحی جای بندها و درست کردن میله و یا در دست داشتن میله توسط خودتان اشاره کنید .

پرچم رومیزی دو رو دوخت با ریشه دوزی دوبل 30000 تومان

 

هتل داران بزرگ همیشه برای پذیرایی و احترام به مشتریان خارجی خود از قراردادن پرچم رومیزی با طرح پرچم کشور های مختلف بر روی میز لابی استفاده می کنند که البته گاهی از این پرچم های رومیزی با عناوینی دیگر مانند پرچم ملل , پرچم کشورها و ملل , پرچم ملل رومیزی و از این دست استفاده می شود . اما شما کافی است برای سفارش خود از اسم پرچم رومیزی استفاده کنید و طرح مورد نظرتان را برای ما از طریق ایمیل و یا حتی تلگرام بفرستید .

پرچم های رومیزی با طرح پرچم کشور های مختلف همیشه به صورت اماده و از پیش دوخته شده در انبارهای کارمیسن هستند و شما پس از سفارش این پرچم ها در کمتر از یک روز کاری انها را درافت خواهید کرد . همچنین سفارش تک با طرح اختصاصی نیز پس از گذشت یک روز کاری تحویل داده خواهد شد .

لینک های پیشنهادی برای مطالعه

پرچم تشریفات     پرچم اهتزاز 

Call Now Buttonتلفن ۸۸۳۱۰۷۹۸