چاپ نمایشگاهی
انواع چاپ نمایشگاهی

معمولا شرکت ها و موسسات بزرگ در هنگام شرکت در یک نمایشگاه یا سمینار بزرگ برای تبلیغ و هرچه بیشتر به نمایش گذاشتن ارم و لوگو خود از وسایل و چاپ تبلیغاتی استفاده میکنند به عنوان مثال برای چاپ نمایشگاهی می توان از چاپ عکس روی لیوان , چاپ ساک دستی , چاپ عکس روی تیشرت , چاپ روی پیراهن , چاپ بند اویز گردنی و چاپ عکس روی کلاه یاد کرد .

هیچ گاه نمیتوان تاثیر حافظه تصویری را در امر تبلیغات از یاد برد به همین علت مدیر شرکت ها و موسسات پیش از نمایشگاه ها و سمینارها برای انواع چاپ نمایشگاهی اقدام به سفارش و تدارک میکنند .

اگر شما مسئولیت تبلیغات یک برند را برعهده دارید پیشنهاد میکنم سری به کارگاه ما بزنید و برای این کار با کارمندان با سابقه ما مشورت کنید . همکاران ما می توانند شما را در سفارش های مختلف راهنمایی کنند .

 • چاپ تی شرت بدون استین
 • چاپ روی تی شرت استین دار
 • چاپ تی شرت یقه گرد
 • چاپ ارم و لوگو روی جیب پیراهن
 • چاپ لیوان و ماگ نمایشگاهی
 • چاپ عکس و لوگو روی کلاه نمایشگاهی و تبلیغاتی
 • چاپ بند گردن اویز و بند جا کارتی
 • چاپ ساک دستی تبلیغاتی

سایز و قیمت چاپ

با توجه به تنوع محصولات این بخش و بی نهایت ابعادی که می توان برای انها تعریف کرد قیمت های متنوع و مناسبی به عنوان قیمت چاپ نمایشگاهی از طرف کارمیسن مطرح خواهد شد شما می توانید برای خرید با کیفیت و با قیمت چاپ مناسب به ما اعتماد کنید .

 • اغلب سایز لیوان سرامیکی دسته رنگی : ارتفاع لیوان ۹٫۵ سانتی متر , قطر ۸ سانتی متر و محیط ۲۳ سانتی متر است .
 • سایز برخی تی شرت ها مثلا چاپ تی شرت یقه گرد فری سایز و برخی دیگر در تمامی سایز ها مدیوم , اسمال و غیره انجام می شود .
 • چاپ کلاه به صورت عمومی کلاه نقاب دار است مگر در سفارش نوع دیگری از کلاه مطرح شود .
 • چاپ اصلی برای چاپ عکس روی پیراهن روی قسمت جیب ان انجام می شود .
 • چاپ روی ساک به طور معمول در یک سمت و در نقطه میانی انجام میگیرد.

 

چاپ انواع تی شرت

چاپ پارچه

وقتی اسم از تی شرت به میان میاید مسلما این سوال مطرح خواهد شد که تی شرت مردانه , تی شرت زنانه و یا تی شرت بچه گانه که باز هم در این صورت و مشخص شدن هر کدام ار دسته ها زیرمجموعه های انها از نظر رنگ بندی , مدل , سایز , بدون استین یا با استین و غیره صحبت به میان می اید با این توصیفات خوب می توانید گستره کاری ما وقتی که می گوییم چاپ تی شرت یا چاپ عکس روی تی شرت را درک کنید و در این راستا می توانید حدس بزنید چه تعداد قیمت متفاوت به عنوان قیمت چاپ عکس روی تی شرت و یا قیمت چاپ تی شرت وجود دارد .

در واقع در کارگاه چاپ کارمیسن هر انچه که شما نامی از تی شرت بتوانید بر روی ان بگذارید با افزودن کلمه دوخت و چاپ تولید خواهد شد و ما تمام نیاز های شما در این سطح را براورده خواهیم کرد.

چاپ روی تیشرت استین بلند

با نزدیک شدن به فصل سرما هر ساله استفاده از تی شرت استین بلند برای پوشیدن زیر ژیله و از این دست بیشتر می شود و به طبع سفارش مغازه داران بیشتر به این سمت است کارمیسن با داشتن بهترین ماشین های چاپ و انواع روش چاپ دیجیتال , چاپ مستقیم و چاپ سابلیمیشن روی پارچه به چاپ تی شرت استین بلند می پردازد سفارش شما می تواند برای چاپ در هر دو سمت تی شرت و یا فقط در یک سمت ان باشد .

چاپ تی شرت تک رنگ

اغلب وقتی اسم تک رنگ به میان می اید منظور رنگ سیاه و یا سفید برای زمینه تی شرت است زیرا طرح و چاپ عکس روی این دو رنگ به خوبی انجام می شود جنس پارچه تی شرت سفید ما پلی استر پنبه با 70 درصد پنبه می باشد که از کیفیت بالایی برخوردار است و به دوخت و چاپ پارچه تی شرت ظرافت خاصی را می بخشد .

چاپ تی شرت زمینه مشکی نیز بیشتر به عنوانم تیشرت مذهبی برای شرکت در مراسم های مذهبی انجام می شود و سفارش ان در نزدیکی ماه محرم به اوج تعداد خود می رسد . مااز این تیشرت با عنوان چاپ تی شرت مردانه مشکی و یا چاپ لباس مذهبی نام میبریم که البته قسمت عمده و اصلی ان در بخش دوخت پیراهن ما مطرح می شود .

چاپ تی شرت ملانژ

چاپ پارچهجنس پارچه ملانژ مناسب انجام چاپ سابلیمیشن است یعنی همان چاپی که رنگ کاملا به خورد پارچه رفته و صد ر صد قابل شست و شو می باشد . از نظر قیمت چاپ تی شرت , چاپ تی شرت ملانژ دارای قیمت چاپ عکس روی تی شرت مناسب و مقرون به صرفه برای سفارش در تیراژ بالا است . رنگ معمول تی شرت ملانژ طوسی می باشد تی شرت های دوخته شده از جنس ملانژ در انواع سایز همیشه در انبار های ما موجود و اماده برای سفارش چاپ شما هستند کافی است عکس مورد نظرتام را برای ما بفرستید .

چاپ تی شرت نمایشگاهی

برای تبلیغات در نمایشگاه ها بیشتر تی شرت مردانه مدنظر قرار میگیرد و دوخته و چاپ می شود و در واقع چاپ تی شرت نمایشگاهی برای اقایان است ولی برخی موارد مانند لباس فرم در سالن های ارایشگاهی و باشگاهی و از این دست می توانند برای چاپ تی شرت تبلیغاتی اقدام کنند . که ما برای انها نام و حتی عکس سالن را در انواع ابعاد مطابق با سفارش چاپ فوری عکس انجام خواهیم داد .

چاپ پیراهن

چاپ عکس و طرح روی پیراهن یکی دیگر از خدمات کارمیسن برای شما مشتریان عزیز ما است این کار برای سطح تبلیغاتی بیشتر روی قسمت جیب پیراهن انجام میگیرد ولی کارمیسن از محدودیت در چاپ به دور است و این کار را به سلیقه خود شما و اگر مناسب بدانید به طراحی کارمندان با سابقه ما در هر طرحی چاپ پیراهن را انجام خواهد داد همه پیراهن ها استین بلند هستند و سر استین ها دارای دکمه می باشد . بیشتر طرح ها بر روی سر شانه انجام می گیرند که البته پیراهن های مذهبی برای چاپ پیراهن روی قسمت کمر و یا جلو پیراهن کار چاپ نوشته انجام می شود .قیمت چاپ پیراهن را در لیست قیمت ما جست و جو کنید در صورت یافت نکردن مقصود خود با ما در تماس باشید.

چاپ بند اویز گردنی

چاپ بند اویز گردنی , استفاده فراوان از بند اویز گردنی باعث شده رقابت در تولید انها بیشتر و تمرکز روی کیفیت و شفافیت طرح باشد و ظرافت دوخت و برش مناسب در نظر گرفته شود البته هماهنگ با داشتن قیمت بند اویز گردنی و قیمت بند اویز نمایشگاهی مناسب و مقرون به صرفه . اگر موسسه و یا برند شما شرکت در نمایشگاهی را پیش رو دارد که مطرح بودن نام برندتان در ان نمایشگاه برای شما مهم است پیشنهاد میکنم حتما از چاپ ارم و لوگو خود برای چاپ بند اویز گردنی و نمایشگاهی یا چاپ کارت اویز استفاده کنید زیرا در این محیط افراد شما از نزدیک با مخاطبین در ارتباط هستند و همراه بودن نام برند شما با انها برایتان یک نقطه قوت است و مسلما ارزشی که قائل شدید به چشم مشترینتان خواهد امد .

همچنین ممکن است در برندتان افتتاحیه ای در پیش داشته باشید و برای مراسم خود نیاز به روبان افتتاحیه داشته باشید استفاده کردن ار روبان های ساده شکوه و بزرگی کاری که شما کرده اید را به خوبی نمایان نخواهند کرد پیشنهاد ما چاپ روبان افتتاحیه یا چاپ ارم و لوگو روی روبان برای شماست .

اگر تمایل دارید در مراسم شرکت به عنوان یادگاری به مهمانان خود چیزی را هدیه دهید تا نام جشن و برند و افتتاحیه شما از طریق انها به مشتریان دیگرتان هم برسد پیشنهاد میکنم به عنوان گیفت از سفارش چاپ روبان افتتاحیه در سایز کوچک استفاده کنید یا برای مهمانان بند اویز نمایشگاهی , کارت اویز با ارم و لوگو خود با قیمت چاپ بند اویز گردنی مناسب سفارش دهید .

قیمت بند اویز گردنی مناسب برای سفارش تعداد بالا

نمایش جلوه برند خود را در نمایشگاه به واسطه چاپ بند اویز گردنی به ما بسپارید

بند اویز گردنی

استفاده از انواع نام برای این محصول رایج و پر استفاده است همچنین تنوع کاری ان نیز وجود دارد ما برای شما و سفارشتان نمونه هایی از نام ها را در سایت خود اورده ایم که شما برای سفارش خود می توانید از انها کمک بگیرید و در هنگام سفارش از ساده ترین راه ها مثل تلگرام یکی از این نام ها را مطرح کنید .

نام های مشابه :

 • چاپ بند گردن اویز
 • چاپ بند اویز گردنی
 • چاپ بند کارت شناسایی
 • چاپ عکس روی کارت آویز
 • بند آویز کارت
 • گردن آویز کارت شناسایی
 • بند اویز نمایشگاهی و تبلیغاتی
 • چاپ گردن اویز

چاپ لیوان و ماگ

 • چاپ لیوان و ماگ در دسته کاربرد تبلیغاتی ان برای پخش بین مخاطبین در نمایشگاه ها در طرح چاپ لیوان دسته رنگی مناسب و از نظر قیمت چاپ عکس روی لیوان به صرفه و مقرون به صرفه است و ما برای تبلیغات چاپ عکس روی لیوان دسته رنگی را البته با چاپ ارم و لوگو در سایز کوچک برای دور انداخته نشدن لیوان پیشنهاد میکنیم که نمونه ان در گالری تصاویر موجود است .
 • چاپ لیوان و ماگ در دسته کاربرد شخصی و هدیه دادن یا استفاده در منزل و ادارات از گستره زیادی برخوردار است و طرح های خیلی زیاد برای چاپ عکس روی لیوان و ماگ در دسته سفارش این قسمت قرار میگیرد که البته از قیمت چاپ عکس روی لیوان مناسبی برخوردار هستند مانند :

چاپ لیوان سرامیکی

معمولا ارتفاع لیوان سرامیکی ۹٫۵ سانتی متر , قطر ۸ سانتی متر و محیط ۲۳ سانتی متر استت که برای چاپ حدود 0.5 سانتی متر از لبه ها و دو طرف قابل چاپ نیست . لیوان سرامیکی جزو رنگ پذیرترین لیوان هاست و بعد از چاپ حرارتی روی ان کاملا قابل شست و شو است . به هیچ عنوان به چاپ روی لیوان وایتکس نزنید زیرا باعث پخش رنگ می شود .

چاپ روی لیوان حرارتی و جادویی

این دسته از لیوان ها از جذابیت ظاهری بالا و خاصی برخوردار هستند اگر قصد دارید با هدیه خود دوستانتان را سوپرایز کنید با سفارش این لیوان به هدف خود می رسید . ویژگی خاص ان این می باشد که لیوان جادویی در تمام مدت سرد بودن به رنگ تمام مشکی است و بلافاصله با داغ شدن مثلا با ریختن اب داغ در ان از قسمتی که شروع به گرم شدن کرده است طرح ان شروع به ظهور و پدیدار شدن می کند . می توانید با نوشتن متن تبریک تولد یک تولد به یاد ماندنی برای دوستانتان ایجاد کنید . چاپ لیوان حرارتی با قیمت لیوان حرارتی مناسبی انجام خواهد گرفت .

چاپ عکس روی لیوان شیشه

نکته مهم در سفارش چاپ لیوان شیشه ای , ان است که بدانید رنگ های تیره بر روی این لیوان خیلی بهتر جواب می دهند زیرا به علت شیشه بودن نور از ان عبور میکند و رنگ های روشن به رنگ خود لیوان دیده می شوند به همین علت در نتیجه نهایی چاپ عکس روی لیوان شیشه ای طرح مات خواهید داشت .

 • چاپ کاپ های چینی
 • چاپ ماگ لاکچری و نیم ماگ
Call Now Buttonتلفن ۸۸۳۱۰۷۹۸