چاپ کلاه و تی شرت
کلاه و تی شرت نمایشگاهی

از پر کاربرد ترین لوازم تبلیغاتی در نمایشگاه ها می توان از بند گردن اویز , چاپ کلاه و تی شرت نام برد البته پوستر و چاپ های کاغذی که جای خود را دارند اما برای دادن یک هدیه تبلیغاتی برای مخاطبین خود ما به شما چاپ کلاه کاغذی و مقوایی را پیشنهاد میکنیم . از جلوه و تاثیر شگفت انگیز حافظه تصویری در تبلیغات نمیتوان گذشت و ما برای هر چه بهتر عملکردن شما در این راستا برایتان چاپ کلاه و تی شرت تبلیغاتی برای کارکنانتان را در نظر داریم با خیال راحت می توانید برای تبلیغات برند خود به ما اعتماد کنید .

چاپ کلاه و تی شرت با هر ابعاد چاپی که شما سفارش داشته باشید توسط کارمیسن قابل اجرا و انجام است فقط کافی است طرح مورد نظرتان را برای چاپ کلاه و یا چاپ تی شرت در فایل با فرمتی که همکاران ما به شما اعلام میکنند با کیفیت بالا از طریق ساده ترین راه ها مثل تلگرام برای ما بفرستید سفارش به صورت کامل می تواند از طریق تلگرام انجام گیرد .

چاپ کلاه و تی شرت

 علاوه بر استفاده های تبلیغاتی از چاپ کلاه و تی شرت می توان به استفاده های شخصی ان نیز اشاره کرد کارمیسن برای تک پوشی شما برنامه های ویژه ای دارد . اقایان با سلیقه ای که از کلاه با هر سایز و شکلی استفاده میکنند میتوانند یک ست عالی و زیبا از چاپ عکس روی کلاه و چاپ عکس روی تی شرت داشته باشند همچنین پیشنهاد میکنیم خانم های خوش ذوق ستی را برای همسرشان سفارش دهند .

می خواهید تنوعی در خانه خود ایجاد کنید کافی است برای ما عکس موردعلاقه تان را بفرستید تا برای خود و همسر و فرزندانتان چاپ تی شرت های مشابه و زیبا انجام دهیم .

دوخت و تولید و چاپ کلاه و تی شرت خود را از صفر تا صد به ما بسپارید

برای اطلاعاتی چون قیمت چاپ تی شرت , قیمت چاپ عکس روی تی شرت , قیمت چاپ کلاه و تی شرت , قیمت چاپ روی کلاه و از این دست می توانید به لیست قیمت محصولات کارمیسن مراجعه کرده و با ما نیز از طریق راه های ارتباطی در تماس باشید .

.

Call Now Buttonتلفن ۸۸۳۱۰۷۹۸