نمونه کار شال و روسری

برای سفارش انواع شال و روسری در سایز ها و جنس های مختلف با کارمیشن شماره 88863248 در تماس باشید

همین امروز سفارش خود را ثبت کنید


توی تلوزیون و یا سینما شال و روسری هایی رو برای بازیگران می بینید که در هنگام خرید با انها مواجه نیستید و این سوال برای شما پیش می اید که بازیگران از کجا شال و یا روسری خود را تهیه میکنند ما کار رو با چاپ عکس روی شال و روسری توسط کارمیسن راحت میکنیم میتونید هر طرح و رنگ و لعابی را که برای روسری و یا شال خود می خواهید بدون محدودیت سفارش دهید .

چاپ شال و روسری سفارشی

قبول سفارش دوخت و چاپ عکس روی روسری و شال توسط کارمیسن به صورت تک و تعداد انجام می شود . اگر شما مزون دوخت مانتو دارید برای ست مانتو ها می توانید از چاپ شال و روسری کارمیسن بهره ببرید همچنین اگر خانم با سلیقه ای هستید که دستی در طراحی دارید پیشنهاد میکنم یک روسری و یا شال اختصاصی برای خودتان طراحی کنید و دوخت و تولید ان را با بهترین کیفیت به ما بسپارید .

یک هدیه عالی و فوق العاده برای دوستتان و یا همسرتان میخواهید که نشان دهنده اهمیت و ارزشی که شما قائل هستید باشد پیشنهاد میکنم به گزینه چاپ عکس روی شال گردن ما فکر کنید و یک زمستان خوب و دوست داشتنی برای عزیزانتان بسازید .

برای مغازه های شال و روسری فروشی نیز پیشنهاد ویژه ای داریم به جای سفارش از شال و روسری های بازار که در تمام روسری فروشی ها موجود است یک تبلیغات با عنوان شال و روسری سفارشی بزنید و برای مخاطبین خود از طرح های تک و خاص استفاده کنید, سفارش در تعداد بالا تخفیف ویژه در قیمت چاپ شال و روسری خواهد داشت . حتی می توانید برای تبلیغاتتان مسابقه طراحی شال و روسری بگذارید و در چاپ عکس روی شال و روسری برای طرح منتخب روی ما حساب کنید .

ممکن است در سفارش خود از کلمات زیر استفاده کنید :

قیمت چاپ روی شال گردن

دستگاه چاپ روی روسری

چاپ دستی روی شال

اموزش چاپ روی شال

قیمت چاپ شعر روی شال

چاپ نستعلیق روی شال و روسریدوخت و چاپشال و روسری


چاپ شال و روسری


Call Now Buttonتلفن ۸۸۳۱۰۷۹۸