نمونه کار دوخت و چاپ مانتو

برای سفارش انواع دوخت و چاپ مانتو در سایز ها و جنس های مختلف با کارمیشن شماره 88863248 در تماس باشید

همین امروز سفارش خود را ثبت کنید


گسترش تنوع در طرح و رنگ برای مانتوها بازار امروز را از تولید مانتوهای تک رنگ و مانتو مشکی به سمت یک فضا متفاوت و رنگ و لعاب دار پیش برده است .می توانید طراحی و دوخت و چاپ مانتوهای سفارشی خود را با خیال راحت به کارمیسن بسپارید .

مانتوهای سفارشی

کارمیسن با داشتن انواع ماشین الات چاپ قادر است بر روی گستره وسیعی از جنس پارچه کار چاپ را انجام دهد که باعث می شود بتواند در دوخت و چاپ مانتو تابستانه , دوخت مانتو پاییزه و غیره به شما عزیزان خدمات رسانی کند .

پذیرش سفارش مانتوهای اختصاصی از تعداد یک عدد تا تعداد بالا باعث می شود مشتریان ما خود افراد برای استفاده شخصی , مغازه داران و مزون داران , مسئولین شرکت ها و غیره باشند و کارمیسن از این طریق می تواند باعث شود هزینه تمام شده برای مانتو شما کاهش یابد و همچنین شما نیز در طراحی مانتو خود صاحب نظر باشید و چاپ عکس روی مانتو خودتان را شخصا انتخاب کنید و یک دوخت مانتو اختصاصی داشته باشید .

می توانید انجام صفر تا صد طراحی تا دوخت و چاپ سفارش مانتو اختصاصی خود را به ما بسپارید , حتی اگر مانتویی خریده اید و تک رنگ است در صورت رنگ پذیر بودن پارچه کارمیسن چاپ عکس و یا چاپ طرح روی مانتو شما را قبول خواهد کرد .

ممکن است در هنگام سفارش مانتو اختصاصی خودتان از کلمات زیر استفاده کنید :

چاپ عکس روی مانتو
طراحی و دوخت مانتو
چاپ روی مانتو سفارشی


دوخت و چاپمانتوهای سفارشی


چاپ عکس روی مانتو


Call Now Buttonتلفن ۸۸۳۱۰۷۹۸