نمونه کار پرچم تشریفات

برای سفارش انواع پرچم تشریفات در سایز ها و جنس های مختلف با کارمیشن شماره 88863248 در تماس باشید

همین امروز سفارش خود را ثبت کنید


کاربرد تشریفاتی پرچم نقش زیادی در حافظه تصویری برای انواع کاربرد های تبلیغاتی دارد و به همین علت تمامی شرکت های بزرگ در هنگام شرکت در سمینارها و گردهمایی های بین المللی خود از چاپ و سفارش پرچم تشریفات ایران در کنار سفارش پرچم تشریفات با چاپ ارم و لوگو خود استفاده می کنند .

پرچم تشریفات سفارشی

نصب پرچم تشریفات بر روی میله تشریفات با استفاده از جای پانچ طریقه مرسوم نصب این نوع پرچم است . میله پرچم تشریفات بر روی یک پایه سنگی و یا فلزی با طرح پنجه شیری و یا خورشیدی قرار می گیرد در هنگام سفارش پرچم تشریفات به علت دسته پرچم هایی که در زیرگروه این نوع پرچم قرار می گیرند ممکن است از کلمات زیر استفاده شود :

  • پرچم تشریفات ایران , قیمت پرچم ایران تشریفاتی , سفارش پرچم ایران
  • پرچم مخروطی , چاپ پرچم مخروطی
  • چاپ دیجیتال پرچم تشریفات , ریشه دوزی پرچم تشریفات , ریشه دوزی دوبل پرچم

پرچم های تشریفات به همراه دوخت ریشه دوزی در دور تا دور ان مرسوم و پسندیده هستند زیرا شان و جلوه خاصی را برای پرچم ایجاد  می کنند و باعث حالت ایستادگی بیشتر در پرچم می شوند . رنگ ریشه ها در چاپ پرچم های تشریفات در کارمیسن با توجه به رنگ طرح سفارشی شما انتخاب می شوند و این امکان نیز وجود دارد که خود شما رنگ ریشه دوزی دوبل و پر را انتخاب کنید , محدودیت رنگی در این کار وجود ندارد همچنین ریشه دوزی در قیمت پرچم تشریفات تاثیر گذار است و مانند یکی از نمونه کار ها ممکن است سفارش پرچم تشریفات بدون ریشه دوزی باشد .

قیمت پرچم تشریفات ساتن امریکایی درجه یک با ریشه دوزی پر 220000 تومان

 پرچم هایتشریفات سفارشی


فروش پرچم رومیزی کشور ها


Call Now Buttonتلفن ۸۸۳۱۰۷۹۸