نمونه کار چاپ روتختی

برای سفارش انواع چاپ روتختی در سایز ها و جنس های مختلف با کارمیشن شماره 88863248 در تماس باشید

همین امروز سفارش خود را ثبت کنید


تمام اسباب بازی ها و وسایل ممکن رو برای فرزندتون تهیه کردید , الان تولد فرزندتونه و نمیدونید چی بخرید کارمیسن به شما کمک میکنه مطمئنا فرزندتون از داشتن یک روتختی با چاپ عکس کارتون مورد علاقش و یا چاپ عکس خانوادگیتون روی روتختیش خوشحال میشه .

چاپ عکس روی روتختی

چاپ روی پارچه کار تخصصی کارمندان کارمیسن است از این پارچه در تنوع کاری خیلی زیادی می توان استفاده کرد که یک بخش ان چاپ عکس روی روتختی و چاپ عکس روی بالشتک برای تخت است .

می توانید کار طراحی , برش و دوخت را تا هنگام اماده شدن برای چاپ عکس روی روتختی به ما بسپارید و در این نوع سفارش کافی است عکس و یا طرح مورد نظر خود را با کیفیت و رزولوشن بالا برای ما بفرستید همچنین اگر خودتان خیاط هستید و یک روتختی دوخته اید در صورت رنگ پذیر بودن پارچه ان ما برای شما چاپ روی پارچه را انجام خواهیم داد .

یکی از محبوب ترین کار ها در زمینه چاپ روی روتختی برای کودکان و با طرح شخصیت های کارتونی است فقط کافی است سایز تخت کودکتان و نام کارتون را برای ما از طریق تلگرام بفرستید پس از طراحی های اولیه و به تایید رسیدن از طرف شما , ما کار چاپ و دوخت روتختی برای فرزند محبوبتان را انجام خواهیم داد خرید مستقیم از تولیدکننده روی قیمت روتختی تاثیر خواهد داشت و شما هزینه نهایی کمتری نسبت به خرید از بازار پرداخت خواهید کرد .

در این بخش کاری ما پیشنهاد ویژه ای برای تازه عروس و داماد ها داریم که می توانند برای چاپ پرده , چاپ روی روتختی و چاپ روی کوسن به طور همزمان سفارش خود را انجام دهند تا در خانه جدید خود یک ست کامل و هماهنگی فوق العاده داشته باشند .

ممکن است در هنگام سفارش از کلمات زیر استفاده کنید :

چاپ روی روتختی

قیمت چاپ عکس روی روتختی

چاپ روی پارچه روتختی

دوخت و چاپ روتختی سفارشی

چاپ عکس روی بالشتکدوخت و چاپ روتختی سفارشی


چاپ روی روتختی


Call Now Buttonتلفن ۸۸۳۱۰۷۹۸