نمونه کار چاپ لیوان و ساک

برای سفارش انواع چاپ لیوان و ساک در سایز ها و جنس های مختلف با کارمیشن شماره 88863248 در تماس باشید

همین امروز سفارش خود را ثبت کنید


استفاده از ساک های دستی به جای کیسه های پلاستیکی در مغازه هایی که جنس خاصی رو به فروش می رسانند امری طبیعی و متداول است ما نیز پیشنهاد میکنیم برای یاداوری خود به مشتریانتان و دیده شدن هرچه بیشتر برندتان روی این ساک ها ارم و لوگو خود را چاپ کنید کارمیسن اماده پذیرش سفارش های شما در این زمینه است .

چاپ روی لیوان و ساک

چاپ عکس روی لیوان : در این قسمت کارمیسن از گستره کاری فوق العاده فراوانی برخوردار می باشد شاید با خودتان بگویید لیوان , لیوان است دیگر اما تنوعی که ما با ان رو به رو هستیم شما را در هنگام سفارش چاپ روی لیوان هیجان زده خواهد کرد . همچنین می توانم چاپ روی ظروف هتل و رستوران و چاپ روی فنجان را نیز در این بخش قرار داد .

چاپ روی لیوان سرامیکی , چاپ روی لیوان شیشه ای طرح مات , چاپ روی ماگ تبلیغاتی , چاپ نیم ماگ , چاپ عکس روی لیوان دسته رنگی , چاپ لیوان جادویی یا چاپ لیوان حرارتی همه و همه می توانند مطابق کاربرد و سلیقه شما برای انجام به کارمیسن سفارش داده شوند و ما همواره تلاش میکنیم تا بهترین کیفیت و ظرافت را در عین داشتن قیمت مناسب برای شما مشتریان گرامی به ارمغان بیاوریم .

چاپ روی لیوان البته نکاتی از قبیل فاصله طرح از دسته لیوان , چاپ لوگو در ابعاد کوچک , چاپ روی سرامیک به صورت براق و چاپ روی شیشه به صورت مات را نیز دربرمیگیرد که می توانید اگر اطلاعات کافی ندارید با همکاران ما تماس بگیرید انها پاسخگو سوالات شما خواهند بود .

چاپ عکس روی ساک : ساک های دستی برای عرضه در نمایشگاه ها سفارش قابل توجهی با تعداد بالا دارند پیشنهاد ما برای شما این است که چاپ روی ساک دستی را جایگزین ساک های دستی تک رنگ کنید و در تبلیغات خود از ان بهره ببرید . همچنین می توانید به جای خرید اماده انها صفر تا صد دوخت تا چاپ را به همکاران ما بسپارید کارمیسن قادر است کار چاپ را روی تنوع زیادی از جنس پارچه که قابل رنگ پذیری باشد انجام دهد .

ممکن است در حین سفارش از کلمات یا عبارات زیر استفاده کنید :

قیمت ساک دستی تبلیغاتی

چاپ روی ساک دستی پارچه ای

چاپ عکس روی لیوان حرارتی

لیوان جادویی با طرح دلخواه

ادرس چاپ عکس روی لیوان در تهران

قیمت چاپ عکس روی لیوانچاپ سفارشی لیوان و ساک


چاپ نمایشگاهی


Call Now Buttonتلفن ۸۸۳۱۰۷۹۸