نمونه کار چاپ کوسن

برای سفارش انواع کوسن در سایز ها و جنس های مختلف با کارمیشن شماره ۸۸۳۱۰۷۹۸ در تماس باشید

همین امروز سفارش خود را ثبت کنید


چاپ و دوخت کوسن می تواند یک هدیه مناسب برای یاد اوری خاطرات گذشته باشد ما به شما کمک میکنیم تا به چاپ عکس هایی از خاطرات خود بر روی کوسن در سایزهای مختلف برای هدیه به عزیزانتان بپردازید پس همین امروز عکس هایتان را مرور کنید و به طراحی روی انها بپردازید .

چاپ عکس روی کوسن

طرح چه گلی رو دوست دارید یا خوشتون میاد کودوم گل توی خونتون باشه درحالی که نمیتونید از گلدونش مراقبت کنید فقط کافیه اسم گلی که دوست دارید رو به ما بگید تا کارمندان کارمیسن برای شما یک کوسن زیبا با طرح گلی که دوست دارید رو طراحی کنن پس از تایید طراحی سفارش خودتون رو برای چاپ روی کوسن میتونید نهایی کنید و قیمت چاپ عکس روی کوسن به شما اعلام می شود .

پیشنهاد ما چاپ طرح های شلوغ با رنگ سیاه و سفید است و طرح های شاد دارای گل رنگی زیرا گل می تواند با دیزاین منزل شما هماهنگ شود ولی عکس ها برای قرارگیری در اغلب محیط ها ساخته شده اند و پیشنهاد ما برای انها تم سیاه و سفید و یا رنگ بندی روشن است .

کوسن ها در حالت متداول یک رو چاپ هستند یعنی فقط در یک سمت انها کار چاپ عکس روی کوسن انجام میگیرد اما کارمیسن با شعار مشتری مداری تمام خواسته های شما را در سفارشتان براورده خواهد کرد همچنین پیش از قطعی کردن سفارش می توانید بخواهید هزینه چاپ کوسن محاسبه شده و در صورت مناسب بودن قیمت چاپ عکس سفارش خود را نهایی کنید .

می توانید از میان نمونه کارهای اماده موجود در سایت نیز انتخاب خود را انجام دهید . همچنین برای مبل سازان و مبل فروشان نیز پیشنهاد ویژه ای داریم می توانید روی کوسن های نمونه کار خود در جهت تبلیغات ارم و لوگو برند خود را و یا نام برندتان را برای سفارش بفرستید .

ممکن است در روند سفارش از کلمات زیر استفاده کنید :

چاپ رو کوسن
طرح های نقاشی روی کوسن
چاپ عکس روی کوسن در تهران
قیمت چاپ کوسن
قیمت سفارش چاپ عکس روی کوسن

چاپ و دوخت کوسندوخت و چاپکوسن سفارشی


الگو اماده کوسن


Call Now Buttonتلفن ۸۸۳۱۰۷۹۸