نمونه کار چاپ کلاه و تی شرت

برای سفارش انواع چاپ کلاه و تی شرت در سایز ها و جنس های مختلف با کارمیشن شماره 88863248 در تماس باشید

همین امروز سفارش خود را ثبت کنید


یکی از بهترین و در چشم ترین انواع تبلیغات در نمایشگاه ها و همایش ها استفاده از تی شرت هایی است که بر روی انها چاپ ارم و لوگو برند نمایشگاه داران انجام گرفته است همچنین برای نمایشگاه هایی که در فضاهای باز برگزار می شود یک انتخاب مناسب برای تبلیغات چاپ بر روی کلاه است . البته همین روند می تواند با جنس های کم قیمت تر مانند کاغذ و مقوا برای کلاه و چاپ روی ان در تیراژ بالا انجام گیرد تا میان بازدید کنندگان پخش شود .

چاپ روی تی شرت و کلاه

چاپ روی تی شرت : در این بخش علاوه بر استفاده های تبلیغاتی برای انواع کاربرد کاری , هدیه دادن , تبریک گفتن , پرسنلی و غیره نیز ممکن است مورد استفاده باشد . نمونه هایی از تی شرت های طراحی شده توسط کارمندان کارمیسن با مناسبت های مختلف مثل ولنتاین و یا تبریک تولد موجود است برای سفارش می توانید کد انها را در تلگرام برای ما بفرستید . برای دوخت تی شرت ها از انواع مختلفی پارچه استفاده می شود برای نمونه می توان از پلی استر پنبه , پارچه ملانژ و غیره نام برد پارچه های ملانژ عموما در رنگ خاکستری و یک طرح محبوب برای ست دونفره هستند .

در زمینه چاپ عکس روی تی شرت اصلا محدودیت طرح و رنگی و یا جنس پارچه وجود ندارد و شما با خیال راحت چاپ روی هر انچه که نامی از لباس بگیرد را می توانید به ما بسپارید . پس همین امروز دست به کار شوید و الگو اختصاصی خود را برای خودتان و فرزندانتان طراحی کنید و دوخت و تولید تا چاپ روی پارچه خود را صفر تا صد به ما بسپارید .

چاپ روی کلاه : انواع مختلف کلاه نقابدار با هر جنس پارچه ای که دارای قابلیت رنگ پذیری باشد توسط کارمیسن امکان پذیر است حتی می توانید پس از تهیه کلاه ساده تک رنگ برای چاپ روی پارچه ان روی ما حساب کنید . در تبلیغات خود از این روند بهره ببرید زیرا هیچ کس نمیتواند تاثیر حافظه تصویری را در تبلیغات انکار کند .

در روند سفارش خود ممکن است از کلمات زیر استفاده کنید :

چاپ عکس روی تی شرت در تهران

چاپ روی تی شرت مشکی

قیمت چاپ روی تی شرت

چاپ روی کلاه گپ

قیمت چاپ روی کلاه

چاپ عکس دلخواه روی کلاهدوخت و چاپکلاه و تی شرت


چاپ کلاه و تی شرت


Call Now Buttonتلفن ۸۸۳۱۰۷۹۸