نمونه کار چاپ پرده

برای سفارش انواع چاپ پرده در سایز ها و جنس های مختلف با کارمیشن شماره 09122372140 در تماس باشید

همین امروز سفارش خود را ثبت کنید


چاپ روی انواع مختلف پرده با هر جنس پارچه و یا حتی جنس های دیگری از خدمات متنوع و کاربردی کارگاه چاپ کارمیسن می باشد . اگر شما برای انواع فعالیت های خود در محیط های دفتری و یا مغازه کار می کنید می توانید از پرده به عنوان یک برد تبلیغاتی برای خودتان استفاده کنید پس پیشنهاد میکنم همین امروز اطلاعات خودتون رو درمورد انواع چاپ روی پرده افزایش بدید تا بتونید توی حتی کسب و کار خودتون هم ازش استفاده کنید.

تولید و چاپ روی پرده

همانطور که اطلاع دارید امروزه طیف گسترده ای از انواع مدل ها و جنس ها برای ساخت و تولید پرده استفاده می شود انواع گوناگونی از قبیل پرده لوردراپه , پرده شید , پارچه معمولی به عنوان پرده و غیره

کارمیسن با استفاده از انواع ماشین چاپ و انواع روش های چاپ قادر است تمام این روند ها در مورد چاپ عکس روی پرده را  در کنار طراحی تا تولید خود پرده به صورت هم زمان و در یک کارگاه مجهز برای شما مشتریان عزیز انجام دهد پس همین امروز اگر چاپ عکس , ارم , لوگو و غیره دارید به پیشنهاد چاپ روی پرده برای منزل و یا محیط کاری خود فکر کنید مطمئنا کار هیجان انگیزی خواهد بود و شما را با محیطی متفاوت مواجه خواهد کرد .

چاپ روی پرده لوردراپه با وجود قطعات زیادی از نوار های باریک ان برای کارمیسن کار اسان و قابل توجهی است در این نوع پرده کیفیت رنگ مهم بوده تا باعث کمی دید سه بعدی و حفظ تصویر در دوحالت باز و بسته شود . چاپ روی پرده لوردراپه همان پرده های دارای پره های عمودی است که با حرکت دادن انها روی یک ریل به واسطه قرقره باز و بسته می شوند .

پرده هایی که در هنگام جمع شدن پارچه انها به سمت بالا حرکت می کنند پرده های شید نام میگیرند البته در این نوع چاپ پرده کار اسان تر است زیرا چاپ به صورت یک تکه روی پارچه انجام خواهد گرفت البته برای چاپ طرح های خاص دقت انجام خواهد گرفت که حتی در هنگام بسته بودن پرده ارم و لوگو مشخص باشد .

کارمیسن برای شما هر خدماتی که بتوان از ان با نام چاپ عکس روی پرده نام برد را انجام خواهد داد پس حتی ممکن اسنت بخواهید پرده ای نو و خارج از عرف برای خود طراحی کنید در این قسمت نیز مشکلی نیست پس دست بکار شوید و الگو خاص و ویژه خود را طراحی کنید .

ممکن است در هنگام سفارش خود از کلمات زیر استفاده کنید :

چاپ عکس روی کرکره
چاپ لوردراپه
چاپ شید رول
قیت چاپ عکس روی لوردراپه
چاپ عکس روی پارچه پرده
قیمت چاپ روی شید


دوخت و چاپپرده های سفارشی


چاپ پرده


Call Now Buttonتلفن ۸۸۳۱۰۷۹۸